Vyriausybės vadovė pasveikino Austriją nacionalinės dienos proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Austriją nacionalinės dienos proga.
„Minint diplomatinių santykių šimtmetį, neabejoju, kad mūsų valstybės ir toliau dirbs kartu stiprindamos ekonominį, kultūrinį, politinį ir mokslinį bendradarbiavimą tiek tarpusavyje, tiek Europos Sąjungoje.
Šiuo metu, kai judinami Europos ir pasaulio saugumo tvarkos pamatai, mūsų solidarumas ir bendros pastangos saugant demokratines vertybes ir teisinės valstybės principus yra kaip niekada reikšmingi. Mūsų solidarumas bei tvirta parama Ukrainai ir jos žmonėms, kurie siekia atsilaikyti prieš neišprovokuotą ir nepateisinamą Rusijos agresiją, yra ypač svarbūs“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2024-10-25
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
