Vyriausybės vadovė pasveikino Graikijos Ministrą Pirmininką Kyriaką Mitsotakį
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė pasveikino prisiekusį Graikijos Ministrą Pirmininką Kyriaką Mitsotakį, tęsiantį vadovavimą Vyriausybei po šalyje įvykusių parlamento rinkimų.
„Kaip artimos partnerės ir sąjungininkės Europos Sąjungoje ir NATO, Lietuva ir Graikija dalijasi bendrais iššūkiais ir tikslais. Galiu patikinti, kad esame pasirengę ir toliau stiprinti dvišalius mūsų valstybių santykius ir dėti visas pastangas sprendžiant bendrus iššūkius Europai, taip pat dalijantis atsakomybę už jos saugumą ir klestėjimą.
Mūsų paramos Ukrainai tęstinumas ir sankcijų Rusijai ir Baltarusijai stiprinimas išlieka svarbūs siekiant tvarios taikos ir stiprios Europos, atsparios agresorių šantažui“, – sakoma premjerės sveikinime.
Ministrė Pirmininkė pažymėjo neabejojanti, kad Lietuva ir Graikija tęs draugystės ir bendradarbiavimo stiprinimą abiejų valstybių, jų tautų ir Europos labui.
Premjerė palinkėjo visokeriopos sėkmės Graikijos Ministrui Pirmininkui ir jo vadovaujamai Vyriausybei tęsiant darbus vardan Graikijos žmonių gerovės.
Atnaujinimo data: 2023-06-27
Taip pat skaitykite:
Premjerė sveikina Lietuvos pasieniečius profesinės šventės proga
Į žemės drebėjimo paveiktą Venesuelą išlydėtos Lietuvos gelbėtojų ir medikų komandos
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
