Vyriausybės vadovė pasveikino režisierių Juozą Javaitį jubiliejaus proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai pasveikino kino ir televizijos režisierių, scenaristą, prodiuserį, Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatą Juozą Javaiti 70-mečio proga ir palinkėjo nenuilstančios kūrybinės energijos.
„Nuoširdžiai Jus sveikinu garbingo jubiliejaus proga. Esate talentingas ir itin daug patirties kine bei televizijoje sukaupęs scenaristas, režisierius, prodiuseris, kurio meistriškumas tapo svarbia Lietuvos vizualinio meno dalimi.
Dokumentiniai filmai ir apybraižos, prie kurių kūrimo reikšmingai prisidėjote, pelnė ne tik daug apdovanojimų, bet ir visam laikui įsirašė į Lietuvos kino bei televizijos archyvus. Jūsų žinios ir patirtis nepaprastai pravertė studentams, augantiems Lietuvos kino meno talentams.
Linkiu nenuilstančios kūrybinės energijos ir malonių atradimų“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2024-10-22
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
