Vyriausybės vadovė pasveikino vargonininką Leopoldą Mykolą Digrį jubiliejaus proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai pasveikino vargonininką, pianistą, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatą Leopoldą Mykolą Digrį 90-mečio proga .
„Nuoširdžiai Jus sveikinu ypatingos ir garbingos sukakties proga. Jūsų ilgametė veikla, meistriškumas ir atsidavimas vargonų muzikai paliko neblėstantį pėdsaką Lietuvos kultūroje. Jūs prisidėjote prie jaunųjų Lietuvos talentų ugdymo, padėjote jiems išskleisti gebėjimus.
Esate muzikos meno meistrystės pavyzdys, įkvėpęs daugybę žmonių ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Linkiu Jums sveikatos, malonios ir ramios kasdienos“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2024-09-08
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
