BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės vadovė sveikina Belgiją Karalystės dienos proga

Data

2022 07 21

Įvertinimas
0
Belgija Lietuva shutterstock_332296250.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytės sveikina Belgiją Karalystės dienos proga.

„Šiemet minime mūsų šalių diplomatinių santykių šimtmetį, todėl džiaugiuosi galėdama pabrėžti puikius dvišalius santykius ir bendradarbiavimą įvairiose srityse, įskaitant atsinaujinančiųjų energijos išteklių plėtrą bei energetinės bei technologinės nepriklausomybės didinimą. Labai vertiname Belgijos indėlį į NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinę grupę Lietuvoje – tai itin reikšmingas solidarumo ženklas, stiprinantis mūsų regiono ir visos Europos saugumą.

Mūsų neblėstanti vienybė remiant Ukrainą, griežtinant sankcijas Rusijai ir Baltarusijai yra labai svarbi, jeigu norime pasiekti tvarią taiką ir kurti stiprią, agresorių šantažui nepasiduodančią Europą. Tikiu, kad dirbdami išvien ne tik padėsime įveikti blogį, su kuriuo šiandien susiduriame, bet ir sustiprinsime laisvės ir demokratijos vertybes.

Tikiuosi, kad ir toliau stiprės bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Belgijos dvišaliu, ES, NATO, Baltijos ir Beniliukso valstybių bei kitais formatais“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.