BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės vadovė sveikina garsų metalo dailininką Kazimierą Simanonį jubiliejaus proga

Data

2022 06 05

Įvertinimas
1
2photo_908348.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina juvelyrą, metalo dailininką Kazimierą Simanonį 85-mečio proga ir linki stiprios sveikatos, dvasinės stiprybės bei negęstančio kūrybinio žvilgsnio į pasaulį.

„Nuoširdžiai Jus sveikinu garbingos sukakties proga. Jūsų ekspresyvūs, puošnūs, meistriškai atlikti ir unikalūs juvelyrikos, dekoratyviniai metalo dirbiniai interjerams yra nepaprastai įdomūs, išskirtiniai ir kerintys. Esate tikras savo srities korifėjus, o Jūsų dirbiniai, kurių dalis buvo netgi specialiai sukurti iškiliausioms pasaulio asmenybėms,  žavi ne tik Lietuvos, bet ir užsienio muziejų bei parodų lankytojus. Linkiu Jums stiprios sveikatos, dvasinės stiprybės ir negęstančio kūrybinio žvilgsnio į pasaulį“, – sakoma premjerės sveikinime.

 

ELTA nuotr.