Vyriausybės vadovė sveikina Lietuvos medikus su profesine švente
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina šalies medikus profesinės šventės proga.
„Prasminga, kad į svarbių atmintinų dienų sąrašą įrašyta būtent Lietuvos medicinos darbuotojų diena. Tai dar viena galimybė prisiminti ir padėkoti tiems, kuriems pastarieji metai buvo labai įtempti dėl pandemijos. Dėkoju už tai, kad visada galima Jumis pasikliauti. Džiaugiuosi Jūsų profesionalumu, pareigos bei atsakomybės jausmu. Noriu visiems medicinos darbuotojams palinkėti stiprybės, sveikatos, neišsenkančios atjautos, nuolat stiprėjančios bendrystės, kad visada jaustumėte šalia bendražygį, kuriuo savo darbuose galite visiškai pasitikėti“, – sako Vyriausybės vadovė.
Atnaujinimo data: 2022-04-27
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
