BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės vadovė sveikina Suomiją Nepriklausomybės dienos proga

Data

2022 12 06

Įvertinimas
1
Suomija Lietuva shutterstock_274020131.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina visus Suomijos žmones Nepriklausomybės dienos proga ir linki gerovės bei klestėjimo.

„Lietuvai didelė garbė vadinti Suomiją artima sąjungininke ir strategine partnere su kuria sieja vis glaudesni dvišaliai ryšiai, tvirta ir dinamiška partnerystė, bendradarbiaujant Europos, Šiaurės ir Baltijos šalių formatais. Taip pat svarbu, kad  sutampa mūsų požiūris į glaudesnio bendradarbiavimo svarbą regioninio ir Europos saugumo srityse.

Šiaurės ir Baltijos šalių patirtis bei vienybė labai svarbios, kuriant taikią, klestinčią, stiprią ir agresorių šantažui nepasiduodančią Europą. Siekiant tvarios taikos mūsų žemyne, būtina išlikti vieningiems remiant Ukrainą ir griežtinant sankcijas Rusijai ir Baltarusijai.

Tikiuosi, kad sutelkdamos pastangas į saugumą ir taiką, mūsų tautos ir toliau plės dvišalį bendradarbiavimą, ypač verslo, švietimo ir kultūros srityse, taip pat skatins abiejų šalių žmonių ryšius“, – pabrėžia premjerė.