Vyriausybės vadovė sveikina Tautinių bendrijų dienos proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina Tautinių bendrijų dienos proga.
„Nuo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikų čia darniai sugyveno skirtingos tautos, kurios savo darbais ir kūryba praturtino kultūrą, išlaikė etnines tradicijas bei bendruomeniškumą. Visi, nepaisant tautinės tapatybės kovojome už Lietuvos nepriklausomybę. Šiandien didžiuojamės, kad per tris laisvės dešimtmečius pasiekti įspūdingi pokyčiai. Nuoširdžiai dėkoju visiems Lietuvos skirtingų tautų bei tikėjimų žmonėms už vienybę, kuriant Lietuvą, kurioje saugomas visų tautų savitumas, gerbiamos tradicijos ir puoselėjimas bendruomeniškumas“, – pabrėžia Vyriausybės vadovė.
Atnaujinimo data: 2022-05-21
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
